Ви знаходитесь:

КримSOS подала заяву до поліції щодо пошкодження вандалами арт-об’єкту «Підземний безвихід»

Травень 14, 2021 17:21 1 1121 QirimInfo
Координатор КримSOS Денис Савченко подав заяву до Шевченківського управління поліції Києва за фактом пошкодження вандалами арт-об’єкта «Підземний безвихід», який присвячено кримським політв’язням.

КримSOS просить поліцію порушити кримінальну справу за  ч. 1 ст. 194 КК України (Умисне знищення або пошкодження чужого майна, що заподіяло шкоду у великих розмірах).

«Ми презентували наш арт-об’єкт у лютому цього року. До цього часу він був у хорошому стані. А тут раптом хтось вирішив так його пошкодити! Ми вважаємо що було двоє осіб, або груп людей, які вчиняли цей акт вандалізму. Перша — ті, хто обмалював і розписав стіни переходу. Варто зазначити, що ці вандали не пошкодили зображень дверей тюремних камер. Ми вважаємо, що ті, хто розмалював арт-об’єкт не мали на меті донести якусь іншу думку про кримських політв’язнів. Це була просто чиясь дурість. Але ті, хто намагався зірвати та порізав наш плакат, на нашу думку, робили це саме з метою приховати інформацію про арт-об’єкт та політв’язнів», — сказав у коментарі QirimInfo Денис Савченко.

 

Нагадаємо, «Підземний безвихід» — спільний проєкт КримSOS та тбіліської платформи ARTIФ. Його мета — нагадати українському суспільству про кримських політв’язнів, яких влада РФ незаконно позбавила волі.

13 травня нам стало відомо, що вандали розмалювали стіни підземного переходу під Європейською площею Києва, де розташований арт-об’єкт, різними образливими малюнками та надписами. Також один з інформаційних плакатів інсталяції невідомі порізали та намагалися зірвати його зі стіни.

 
Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
1 коментар
Alex Nick
15.05.2021, 12:54
процедура немного изменилась. сейчас не нужно обращаться в ЗАГС перед судом, а сразу, с пакетом документов, обращаться в суд и потом с тем же пакетом и решением суда идти в ЗАГС за сведетельством (ситуация на 15.05.2021, Киев)
Відповісти