Ви знаходитесь:

Кримськотатарських активістів викликають в поліцію за покладання квітів до пам'ятника

Червень 22, 2017 18:16 0 2143 QirimInfo
Активістам загрожують штрафи від 10 до 30 рублів.

У Джанкої п'ятьох активістів національного руху кримських татар викликають в поліцію і беруть пояснення про покладання квітів 18 травня до пам'ятника жертвам геноциду кримськотатарського народу. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джелялов.

Заступник голови Меджлісу написав, що за наявною у нього інформацією, поліція передасть справи до суду, який, швидше за все, присудить п'ятьом активістам штрафи за несанкціонований захід.

Крим.Реаліі з посиланням на одного з учасників акції Руслана Куртсеїнова повідомляє, що активістам інкримінують статтю 20 частину 2 КоАП Росії (Порушення встановленого порядку організації або проведення зборів, мітингу, демонстрації, ходи або пікетування).

«Просто люди прийшли, поклали квіти, від каменя пішли на вокзал, звичайно пішли строєм, на перон, до дошки покласти квіти. Це прийняли за проведення мітингу, ходи, з цього приводу п'ять чоловік і викликали в поліцію», – розповів Куртсеїнов.

Нагадаємо, 18 травня російські силовики на півострові намагалися всіляко перешкодити кримським татарам відзначити День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу.

 

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів