Ви знаходитесь:

Кримського журналіста Семену перевели у статус обвинуваченого

Квітень 29, 2016 12:53 0 2316 QirimInfo
За словами адвоката Семени Еміля Курбедінова, про це журналісту повідомили на допиті в ФСБ.

Кримського журналіста Миколу Семену, якого кримська «влада» звинувачуює у сепаратизмі, перевели в статус обвинуваченого, повідомляють «Крим.Реалії».

Як повідомив адвокат Семени Еміль Курбедінов, про це кримському журналісту повідомили на допиті в ФСБ.

«Ми вчора ходили з Миколою на допит. Викликали нас по телефону, проте ми все одно вирішили піти. Під час допиту Микола вирішив скористатися статтею 47 і 51 – це взагалі не давати ніяких свідчень, тобто, відмовитися від дачі будь-яких свідчень і не свідчити проти себе. Йому вручили постанову про те, що він притягується до справи в якості вже обвинуваченого», – повідомив адвокат.

Також Еміль Курбедінов повідомив, що слідство призначило лінгвістичну експертизу.

«Нам дали постанову про те, що призначена лінгвістична експертиза. Однак там було вказано, що її буде здійснювати експерт управління Федеральної служби безпеки з Криму. Прізвища, імені, імені по батькові не було вказано. Ми з Миколою звернули увагу на це слідчого і в письмовому вигляді вимагали, щоб нам було назване прізвище та ім'я того, кому вони хочуть це передати», – заявив адвокат.

Нагадаємо, що Семену звинувачують за частиною 2 статті 280.1 КК РФ «Публічні заклики до здійснення дій, спрямованих на порушення територіальної цілісності Російської Федерації».

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів