Ви знаходитесь:

Кримчани зможуть здавати тести на різні захворювання в медпунктах на адмінмежі

Вересень 10, 2020 16:52 0 4984
На контрольно-пропускних пунктах на адмінмежі з Кримом і на лінії розмежування на Донбасі створять медичні пункти, де мешканці окупованих територій України зможуть здати тести на різні захворювання.

Відповідний меморандум було підписано Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та благодійною організацією «100% Життя».

«Ми плануємо оснастити медпункти у сервісних центрах всім необхідним для того, аби в людей, які перетинають лінію розмежування, був доступ до тестування на такі захворювання, як ВІЛ, туберкульоз, гепатит, COVID-19. Глобальна пандемія створила нові перепони для вільного доступу до медичних послуг. Ми, як найбільша пацієнтська організація, намагаємось в нових умовах максимально  наблизити допомогу до всіх категорій пацієнтів», — сказав голова БО «100% Життя» Дмитро Шерембей.

Нагадаємо, 9 вересня Уряд України доручив Міністерству реінтеграції тимчасово окупованих територій України забезпечити роботу медпунктів на всіх КПВВ на адмінмежі між Кримом і Херсонською областю.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів