Ви знаходитесь:

Костенку відмовили в умовно-достроковому звільненні

Квітень 14, 2016 11:51 0 1925 QirimInfo
Адвокат Костенка Дмитро Сотников вважає, що таке рішення суду є політичним.

Кірово-Чепецький районний суд Кіровської області Росії відмовив в умовно-достроковому звільненні кримському політв'язню Олександру Костенку, передає «Крим.Реаліі».

На думку адвоката Костенка Дмитра Сотникова, таке рішення є політичним.

«На підставі постанови суду про УДЗ не має прийматись підставою для відмови в УДО факт невизнання ув'язненим своєї провини, і також не може враховуватися наявність стягнень як до факту, повинен враховуватися характер порушення. Привітався або не привітався зі співробітником, навіть якщо було порушення, то воно не може ніяк вплинути на УДЗ, проте суд визнав, що факт невизнання провини і факт приміщення в ШІЗО мають значення», — вважає адвокат.

Також Сотников має намір подати апеляцію по даному рішенню.

«Ми плануємо оскаржити рішення. Подавати наступне УДО можна через шість місяців, але у нас є ще такий вид клопотання як заміна покарання на більш м'яке. У нашому випадку це можливо, оскільки у нашій статті передбачається ще штраф та виправні роботи», — сказав Сотников.

Нагадаємо, напередодні розгляду справи про умовно-дострокове звільнення Євромайданівця Олександра Костенка, засудженого кримським «судом» до 3,5 років позбавлення волі, помістили в штрафний ізолятор (ШІЗО).

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів