Ви знаходитесь:

Координатор «Кримської солідарності» Наріман Мемедемінов вийшов на свободу

Вересень 21, 2020 12:42 0 1830
Засуджений на 2,5 року цивільний журналіст і медіа-координатор «Кримської солідарності» Наріман Мемедемінов відбув весь термін ув’язнення і вийшов на свободу.

 Про це повідомляє «Кримська солідарність».

Разом з адвокатами Емілем Курбедіновим і Едемом Семедляєвим колишнього політв'язня зустрів генеральний консул України в Ростові-на-Дону Тарас Малишевський і консул Юрій Довгуля.

Мемедемінов відбував покарання в колонії-поселенні №8 в селищі Садковський Ростовської області.

22 березня 2018 року в селі Холмовка Бахчисарайського району в будинку Нарімана Мемедемінова пройшов обшук. Мемедемінова формально було затримано за «публічні заклики до здійснення терористичної діяльності, публічне виправдання тероризму або пропаганда тероризму» і ролики на своєму каналі Youtube, записані ним ще до 2014 року.

2 жовтня 2019 року Південний окружний військовий суд РФ засудив Мемедемінова до двох з половиною років колонії-поселення.

Правозахисний центр «Меморіал» визнав його політичним в'язнем і вважає, що переслідування Нарімана Мемедемінова було пов'язано з його активною ненасильницької правозахисною і журналістською діяльністю, критикою російських правоохоронних органів.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів