Ви знаходитесь:

Командувач Чорноморським флотом Росії оголошений у розшук

Травень 31, 2016 18:07 0 2470 QirimInfo
Адмірал Вітко звинувачується у підбурюванні до зради, посяганні на територіальну цілісність України, організації диверсій та інших злочинах.

Командувач ЧФ РФ в анексованому Криму адмірал Олександр Вітко оголошений у державний розшук, повідомляє Генеральна прокуратура України.

«Командувач Чорноморським флотом Російської Федерації Олександр Вітко, навмисно і безпідставно (що цілком закономірно) ухиляється від явки на виклики слідчого, переховується від органів слідства і суду з метою ухилення від кримінальної відповідальності, оголошений у державний розшук і знаходиться на тимчасово окупованій території України», – йдеться в повідомленні Генпрокуратури України.

Печерський районний суд Києва 27 травня задовольнив клопотання прокуратури в повному обсязі і дозволив здійснити спеціальне досудове розслідування за підозрою командувача Чорноморським флотом Російської Федерації Олександра Вітко у скоєнні злочинів. Зокрема, він звинувачується за частиною 3 статті 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) ч.4 ст.27, ч.1 ст.111 (підбурювання до державної зради) ч.3 ст.27, ст.113 (організація диверсії ) ч.2 ст.28, ч.ч. 1, 2 ст.437 (ведення агресивної війни) КК України.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів