Ви знаходитесь:

Холод і недоїдання: адвокат Едем Семедляєв відвідав трьох кримських політв'язнів в колонії

Грудень 18, 2020 16:37 0 402
16 грудня адвокат Едем Семедляєв відвідав кримських політв'язнів Зеврі Абсеїтова, Рустема Абільтарова та Ділявера Гафарова у виправній колонії в Ставропольському краї.

Про це повідомляє «Кримська солідарність».

Зеврі Абсеїтов поскаржився адвокату на холод в камері, а також на те, що в'язнів погано годують.

«У бараках прохолодно, багато людей сплять навіть в одязі; харчування — неповноцінне, хлопці не наїдаються, продуктові передачі і посилки обмежені, можлива лише одна передача в квартал, єдиний порятунок — це магазин, в якому вони можуть замовляти продукти, однак і асортимент в магазині теж убогий», — розповів Семедляєв.

Також, зі слів адвоката, в колонії значно погіршилося здоров'я політв'язня Рустема Абільтарова. Його турбують проблеми із зубами, нирками, спиною і шлунком.

«Зустрічався з Ділявером Гафаровим, це молодий хлопець. Він скаржився на харчування, на холод. Але незважаючи ні на що, гідно проходить ці випробування», — сказав адвокат.

Хлопці також повідомили Семедляєву, що практично всі ув'язнені в колонії, перехворіли на COVID-19, За їхніми словами, аналізів у них ніхто не брав, однак симптоми ідентичні тим, які спостерігаються при зараженні коронавірусом.

Нагадаємо, Ділявер Гафаров — фігурант справи про участь в батальйоні ім. Н. Челебіджихана. За версією слідства, Гафаров був членом батальйону і громадського формуванні «Аскер», а також брав участь в економічній блокаді окупованого РФ Криму.

31.10.2018 Гафаров був заарештований підконтрольним Росії Київським районним судом Сімферополя. Пізніше його засудили до 10 років позбавлення волі.

Зеврі Абсеїтов і Рустем Абільтаров — фігуранти першої Бахчисарайської справи «Хізб ут-Тахрір».

24.12.2018 вони були засуджені до 9 років позбавлення волі в колонії суворого режиму і обмеження свободи на рік.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів