Ви знаходитесь:

Кабмін попередив, що Крим рухається до екологічної катастрофи

Червень 13, 2017 11:11 0 2150 QirimInfo
Посівні площі на окупованому півострові стрімко скорочуються.

Окупований півострів знаходиться рухається до екологічної катастрофи. Про це в інтерв’ю «Обозревателю» розказав заступник міністра з питань окупованих територій Юрій Гримчак.

«Екологічна катастрофа чекає і Крим. Степовий Крим свого часу був солончаком, тобто землею із сіллю. Коли півострів увійшов до складу України, був побудований канал, який постачав воду з Дніпра. 10 років знадобилося, щоб у тім степу можна було щось вирощувати. 10 років землю промивали прісною водою, поки сіль не пішла до низу», – зазначив Гримчак.

Міністр додав, що проблеми з екологією в Криму пов’язані із некомпетентністю людей, які прийшли до влади після анексії півострова.

«Після анексії вони почали бурити і піднімати воду з нижніх горизонтів. Це призвело до того, що посівні площі в Криму скорочуються, а пройшло всього три роки», – підсумував Гримчак.

Нагадаємо, на півночі окупованого Криму запасів прісної води, для забезпечення роботи хімічних заводів, вистачить на два роки, після цього підприємства можуть зупинитися.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів