Ви знаходитесь:

Іван Яцкін

Січень 30, 2021 19:38 0 92
Іван Яцкін народився в селі Войкове Первомайського району Криму. До затримання він проживав в Симферополе. Правозахисники і адвокат Яцкіна стверджують, що він мав відкриту і активну проукраїнську позицію. 

Іван Яцкін був затриманий 16 жовтня 2019 року в Криму, проте відомо про його затримання стало лише в грудні 2019 року. 16 жовтня 2019 року близько шостої години ранку співробітники ФСБ провели вдома у Івана Яцкіна обшук, в результаті якого були вилучені документи українського зразка і ноутбук. Самого Івана ще до початку обшуку заарештували. У той же день де-факто суд в Сімферополі обрав Яцкіну запобіжний захід у вигляді тримання під вартою і він був етапований до Москви в СІЗО «Лефортово», за словами його адвоката, «спецбортом ФСБ».  

Яцкін звинувачується у скоєнні державної зради (ст. 275 Кримінального Кодексу РФ). Санкція статті передбачає безальтернативне покарання у вигляді позбавлення волі строком від 12 до 20 років. Його адвокат повідомив, що за версією ФСБ, Іван Яцкін «діяв в інтересах українських спецслужб на території окупованого Криму, збирав і передавав якусь інформацію». Він не визнає себе винним. 

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів