Ви знаходитесь:

Інформацією не володіють: захист українського активіста Олега Приходька допитав свідків

Червень 24, 2020 11:04 0 671
23 червня 2020 року, в Південному окружному військовому суді в Ростові-на-Дону відбулося судове засідання у справі українського активіста Олега Приходька.

 Про це повідомляє «Кримська солідарність».

Під час засідання, сторона захисту допитала чотирьох свідків сторони обвинувачення. Серед цих свідків був фахівець-вибухотехнік. Він заявив, що у вилученого у Олега Приходька в гаражі підривника був зламаний важіль, на якому наноситься маркування. Завдяки цій маркуванню можна було б визначити місце і час виготовлення підривника.

«За нашою версією це вказує на те, що дана кримінальна справа сфальсифікована. І саморобний вибуховий пристрій до Олега Аркадійовича не має ніякого відношення ... Сьогоднішні свідки, по суті, підтвердили, що вони не володіють інформацією про підготовку Олегом Аркадійовичем теракту, про те, що він купував якісь вибухові речовини або намагався виготовити вибуховий пристрій», — заявив адвокат активіста Назім Шейхмамбетов.

Наступне засідання у справі відбудеться 9 липня о 11.00.

Нагадаємо, 9 жовтня 2019 року, силовики окупаційної влади Криму вивезли українського активіста Олега Приходька з його будинку у Саках в невідомому напрямку.

10 жовтня 2019 року підконтрольний Росії Київський районний суд Сімферополя визначив йому міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Приходька обвинуватили відразу за двома статтями КК РФ - ст. 205 («Підготовка терористичного акту») і ст.223.1. («Незаконне виготовлення вибухових речовин, незаконні виготовлення, переробка або ремонт вибухових пристроїв»). За версією російської влади, Приходько нібито готував теракт в Генконсульстві РФ у Львові.

1 квітня 2020 року політв'язня етапували з Сімферополя в Ростов-на-Дону. 

7 травня підконтрольний Росії Кримський гарнізонний військовий суд відхилив скаргу Олега Приходько на продовження арешту. Таким чином він залишиться під вартою до 15 вересня 2020 року.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів