Ви знаходитесь:

ФСБ погрожувала Владиславу Єсипенку розправою після його заяви про тортури

Квітень 09, 2021 16:11 0 800 QirimInfo
Силовики з ФСБ погрожували фізичною розправою заарештованому за звинуваченням у шпигунстві позаштатному кореспонденту Радіо Свобода (проєкт Крим.Реалії) Владиславу Єсипенку, після того, як він заявив на суді про застосування до нього тортур.

Про це QirimInfo повідомив адвокат українця Олексій Ладін, який, разом з адвокатом Емілем Курбедіновим, поспілкувався зі своїм підзахисним 9 квітня.

«Владислав Єсипенко пояснив, що після судового засідання, в якому він зробив заяву про катування, його вивозили в оперативний відділ ФСБ на вул. Пушкіна в Сімферополі, де оперативники ФСБ погрожували йому фізичною розправою, якщо він відмовиться від своїх нібито свідчень, в яких він себе обмовив. Вивозили його в той день, коли я не зміг потрапити до нього в СІЗО (7 квітня). Тоді працівники ізолятора пояснили мені, що я не можу зустрітися з Єсипенком, оскільки він вивезений на слідчі дії. Однак слідчий Власов в той день пояснив мені, що слідчих дій ніяких не проводиться», — повідомив Олексій Ладін.

За словами Єсипенка, цього  разу до нього не застосовували фізичного насильства.

Раніше, 6 квітня Владислав Єсипенко під час засідання в підконтрольному РФ Верховному суді Криму, заявив про застосування до нього тортур російськими силовиками. За словами українця, побиттями, катуванням струмом і погрозами вбивства у нього вибили зізнання в роботі на спецслужби України.

Нагадаємо, ФСБ РФ затримала мешканця Кривого Рогу Владислава Єсипенка 10 березня в окупованому Криму за підозрою в «розвідувально-підривної діяльності в інтересах українських спецслужб».

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів