Ви знаходитесь:

Фігурант «справи Хізб ут-Тахрір» написав скаргу у ФСБ і ФСВП про застосування до нього насильства з боку силовиків

Січень 24, 2017 21:17 0 2117 QirimInfo
Адвокат Еміль Курбедінов каже, що виявити силовиків, які застосовують до фігурантів «справи Хізб ут-Тахрір» насильство, не складно. Однак на практиці це практично неможливо.

Адвокат Еміль Курбедінов та його підзахисний, фігурант «справи Хізб ут-Тахрір» Теймур Абдуллаєв направили скарги у ФСБ і ФСВП Криму про застосування до Абдулаєва недозволених методів проведення розслідування. Про це адвокат Еміль Курбедінов повідомив на своїй сторінці в Facebook.

У своїй скарзі Абдуллаєв заявляє про застосування насильства до нього з боку співробітників силових органів.

«При перевезенні з СІЗО №1 на слідчі заходи, мене перевозять в умовах, що принижують честь і гідність людини. Висловлюють погрози застосування фізичної сили <...> озброєні особи в масках під час перевезення мене в автомобілі, викручують мені руки, кидають на підлогу <...> б'ють, заштовхують під сидіння, ображають нецензурними словами в мою адресу», – повідомляється в скарзі Абдуллаєва.

За словами адвоката Еміля Курбедінова виявити силовиків, які застосовують до фігурантів «справи Хізб ут-Тахрір» насилля не складно; більш того за підсумками перевірки має бути порушена кримінальна справа про перевищення посадових повноважень.

«Така скарга повинна розглядатися не більше п'яти днів. За підсумками розгляду скарги повинно бути прийнято рішення – порушувати кримінальну справу чи ні. Однак вони [ФСБ і ФСВП] любителі переводити подібного роду скарги до закону про звернення громадян. Згідно з цим законом скарги можуть розглядатися місяць. А потім за підсумком розгляду скарги вони надішлють відповідь: "факти, викладені в скарзі, не знайшли свого підтвердження" », – пояснює адвокат у коментарі для QirimInfo.

Раніше про застосування насильства з боку силовиків також заявляли фігуранти справи «Хізб ут-Тахрір» Айдер Саледінов та Рустем Ісмаїлов.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів