Ви знаходитесь:

До складу Експертної ради при Представництві Президента України в АР Крим включено співкоординаторку КримSOS Ольгу Куришко

Листопад 14, 2019 19:47 0 1081 QirimInfo
Сьогодні, 14 листопада 2019 року, розпорядженням Постійного Представника Президента України в Автономній Республиці Крим Антоном Кориневичем до складу експертної ради було включено нашу колегу співкоординаторку громадської організації КримСОС Ольгу Куришко.

Про це повідомиляється на сайті Представництва Президета України в АРК.

Ольга працює в організації з 2015 року. Займала посаду юриста, надавала консультації та юридичну підтримку жителям тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщеним особам.  З 2017 року почала активно займатися роботою з адвокатувації питаннь захисту прав таких осіб та жертв порушень прав людини в окупованому Криму на національному та міжнародних рівнях.

Вона приймає участь у робочих групах з розробки нормативно-правових актів та дотичних документів в рамках спіпраці з державними органами влади, партнерськими організаціями. Також, вона опікується питаннями захисту прав політичних в'язнів та жертв насильницьких зникнень в окупованому Криму і членів їх сімей.

Ольга Куришко одна з тих працівників організації, хто своєю старанною працею робить вагомий внесок у вирішення питань захисту та дотримання прав людини в окупованому Криму.

Вітаємо нашу колегу та бажаємо наснаги для впровадження якісних змін.

 
Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів