Ви знаходитесь:

До Порошенка звернулись з вимогою відреагувати на ситуацію з політв’язнями

Жовтень 28, 2016 14:35 0 2223 QirimInfo
Громадські активісти та народні депутати вимагають від керівництва України вжити більш активних дій щодо звільнення українських політв’язнів в РФ.

Громадські активісти та народні депутати опублікували відкритий лист із зверненням, адресованим президенту, голові СБУ, секретарю РНБО, МЗС та Мін'юсту. Лист опублікований на сторінці друга Олега Сенцова Євгена Черникова у Facebook.

Ініціатори звернення вимагають від ключових відомств активізувати роботу щодо звільнення українських політв’язнів, утримуваних у тюрмах РФ та Криму.

«Призначити конкретну особу або інституцію, відповідальну саме за переговорний процес у питанні щодо звільнення категорії українських громадян, які з політичних мотивів утримуються в неволі на території РФ та тимчасово окупованого Криму. Зобов’язати цю особу або інституцію регулярно звітуватися у закритому від громадськості режимі перед родичами згаданої категорії осіб та їх захисниками <…> Зобов’язати цю особу або інституцію регулярно (скажімо, раз на місяць) звітуватися перед громадськістю (в обсязі, що не завадить веденню переговорів) щодо прогресу в переговорному процесі», – йдеться у зверненні.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів