Ви знаходитесь:

Дитинство в окупованому Криму

Квітень 28, 2020 10:00 0 1591
28 квітня о 14:30 у рамках правозахисної програми Rights Now! фестивалю DOCUDAYS UA відбудеться відкрита онлайн-дискусія на тему: “Дитинство в окупованому Криму”. Наша команда представляє вам онлайн-фотовиставки Аліни Смутко і Антона Наумлюка, які відобразили будні дітей в Криму.

За шість років питання окупованого Криму набуває нових граней на тлі світових змін та процесів. За завісою вирішення глобальних процесів майже незримою ниткою, яка закріплює нинішню ситуацію й тягнеться далеко в майбутнє, залишається становище дітей в умовах конфлікту.

Після окупації ставленики Російської Федерації в Криму активно впроваджують політику переслідування нелояльного населення, незаконно заарештовуючи, саджаючи в тюрми, викрадаючи людей. Близько 200 дітей пережили обшуки в їхніх будинках та арешти їхніх батьків.

Разом з воєнізацією півострова масштабно проводиться мілітаризація дитячої свідомості. За час окупації кардинально було змінено курс освіти, до шкільної програми були введені дисципліни «патріотичного виховання» і створені «військово-патріотичні» табори для кримських дітей.

Що діти, чиї батьки зараз перебувають у в'язницях за сфабрикованими справами, візьмуть у доросле життя? Які наслідки національно-патріотичного виховання?

З деякими з дітей політв'язнів ви можете познайомиться завдяки відеоролику ініціативи Кримське дитинство, в якому діти політв'язнів кримських татар діляться своїми історіями і мріями.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів