Ви знаходитесь:

Де Ервін невідомо й досі

Серпень 29, 2018 22:41 0 2815
24 травня 2016 року близько 11-ї вечора батькові Умеру Ібрагімову зателефонував його син Ервін. Він запитав, де лежать документи на машину. Пізніше Умер знайшов машину сина неподалік від дому – всього за одну зупинку, – машина була порожня, з ключами і відкритим бардачком. Де Ервін невідомо й досі.

Ервін Ібрагімов – колишній депутат міської ради Бахчисарая, член регіонального Меджлісу і особистий помічник Ільмі Умерова, який, після арешту Ахтема Чійгоза, виконував функції голови Бахчисарайського Меджлісу. Він народився в Узбекистані, куди депортували його родину з Криму. Працював юристом, кількаразово обирався депутатом, був активістом. У 2014 році брав участь у Євромайдані в Києві, ходив на судові засідання над затриманими кримськими активістами. 25 травня, наступного дня після викрадення, Ервін мався їхати до Судака на суд над кримсько-татарськими активістами. Того вечора його зупинили особи у формі ДІБДД РФ на білому мікроавтобусі Ford Transit. Попросили документи на авто. Ервін зателефонував батькові. Далі камера спостереження на невеличкому придорожньому мафі зафіксувала спробу Ібрагімова втекти. Його спіймали і насильно посадили до мікроавтобуса, який через лісосмугу попрямував до Бахчисарайського водосховища.

Незадовго до викрадення Ібрагімов кілька разів говорив про те, що за ним стежать (біле авто Skoda з воронезьким номером 350). 12 травня, коли відбувався обшук вдома в Ільмі Умерова, співробітник ФСБ заявив Ервінові, що той надто активний. «Ти не боїшся?» – запитав він.

«Живемо сподіваннями,» – каже батько Ервіна. За його словами, пошуком сина всерйоз займаються лише друзі. Слідчі і поліція відверто ігнорують його звернення. У батьків Ервіна дві теки завтовшки з долоню – це заяви і звернення з приводу зникнення сина до поліції, ФСБ, прокуратури, президента РФ. До кожної копії звернення прикріплено чек кримської пошти про те, що адресат отримав документ. Після кожного звернення лежить відписка від адресатів – «працюємо над справою»/«немає доказів»/«прийнято до розгляду». В передпокої стоїть взуття Ервіна. Мати начищає його щоп’ятниці. Бо життя сподіваннями вимагає терпіння. І віри.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів