Ви знаходитесь:

Арбітражний суд Москви відмовився арештовувати турбіни Siemens в Криму

Серпень 21, 2017 14:20 0 1480 QirimInfo
Розгляд позову Siemens проти структур «Ростех» призначено на 18 вересня.

Арбітражний суд Москви відмовився арештовувати чотири газотурбінні установки за позовом Siemens. Про це повідомляє Інтерфакс.

Компанія вимагала накладення арешту на чотири турбіни, переміщені в окупований Крим, і встановлення заборони на монтаж газотурбінних установок.

Розгляд позову Siemens проти структур «Ростех», які доставили турбіни на півострів незважаючи на санкційнії – призначено на 18 вересня.

Раніше Siemens звинуватила російських партнерів у тому, що чотири турбіни, призначені для Тамані, поставили в Крим в порушення європейських санкцій. У відповідь на ці дії німецький концерн припинив постачання генеруючого обладнання російським компаніям, а також звернувся до суду.

У зв'язку зі скандалом Європейський союз вніс до оновленого списку санкцій три фізичні особи і три компанії з Росії. У список потрапили ВАТ «Технопромекспорт», ТОВ «Технопромекспорт» і «Интеравтоматика» - партнери Siemens в Росії.

Обмежувальні заходи також торкнулися заступника голови Міненерго Андрія Черезова, глави відділу міністерства Євгена Грабчака і керівника «Технопромекспорт» Сергія Топора-Гілки.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів