Ви знаходитесь:

Андрій Захтей

Січень 28, 2021 17:19 0 62
Андрій Захтей родом з Львівської області. Раніше двічі відбував покарання за пограбування та шахрайство. Після виходу з колонії поїхав в Росію, і, через деякий час, поїхав до Криму. 

Захтея і Олександра Панова затримали на території окупованого півострова в ніч з 6 на 7 серпня 2016 року. Однак офіційно про затримання ФСБ заявила лише 10 серпня. За версією слідства, Андрій Захтей нібито був членом «групи диверсантів», яка планувала здійснити теракти на об'єктах туристичної та соціальної інфраструктури Кримського півострова. Захтей двічі направляв у Слідчий Комітет РФ заяви про тортури, які застосовувалися до нього після затримання (побиття, тортури струмом, весь час тримали руки в наручниках), однак, кримінальну справу так і не було порушено. 

У липні 2017 року Захтей пішов на угоду зі слідством — суд проходив в закритому режимі, без незалежного адвоката і розгляду всіх доказів. Політв'язень стверджує що пішов на це заради пом'якшення вироку. Однак суд зменшив термін всього на півроку — з 7 років колонії до 6 з половиною. Відбуває покарання в колонії №1 міста Сімферополя.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів