Ви знаходитесь:

Amnesty International розповіли про права людини в Росії і окупованому Криму

Лютий 24, 2016 11:28 0 2477 QirimInfo
Правозахисна організація випустила щорічну доповідь про права людини в світі, де згадується і окупований Крим.

Правозахисна організація Amnesty International (AI) в своїй щорічній доповіді згадала про погіршення ситуації з дотриманням прав людини в окупованому Криму, повідомляє Deutsche Welle (DW). 

У доповіді сказано, що влада РФ встановили контроль над медіа, і все більше громадян звинувачуються в критиці офіційної політики або поширюють нібито екстремістські матеріали. 

«У Криму тепер застосовуються російські закони, і це означає, що і там під загрозою права і свободи людини», — заявила в інтерв'ю DW експерт AI по країнах Європи і Центральної Азії Марі Лукас. 

Серед інших прикладів в доповіді згадується випадок російського активіста Рафіса Кашапова, який отримав три роки в'язниці за висловлювання в соціальних мережах проти окупації Криму. Також відзначається переслідування «фактичною» російською владою на півострові кримських татар. 

«Особливо сильною дискримінації піддаються кримські татари, збори яких раз за разом розпускають, а на представників кримськотатарського меджлісу заводять політично мотивовані кримінальні справи», — повідомляється в статті DW.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів