Ви знаходитесь:

Активіст Караметов поскаржився на жорстоке ставлення працівників спецприйомника

Серпень 17, 2017 14:36 0 6939 QirimInfo
Адвокат Едем Семедляєв вдруге відвідав літнього активіста.

Сьогодні, 17 серпня, адвокат Едем Семедляєв відвідав затриманого активіста Сервера Караметова, який відбуває 10 діб адміістратівного арешту за «опір співробітникам поліції». Про це адвокат повідомив на своїй сторінці в Facebook.

Семедляєв розповів, що Караметов вийде на свободу ввечері 19 серпня, а також закликав всіх бажаючих зустріти активіста після звільнення.

Сервер Караметов повідомив, що в камері, в якій він утримується, постійно горить світло, що заважає нормальному сну. «Також скаржиться на те, що дуже мало часу дають для прогулянок – всього лише одну годину», – повідомив адвокат.

Активіст також скаржиться на жорстоке поводження працівників спецприйомника, які розкидають речі і постіль по всій камері при ранковому огляді.

«Сьогодні під час обшуку він втратив вставну щелепу. Добре хлопці молоді, які з ним сидять, допомогли йому її знайти», - розповів адвокат.

Нагадаємо, 8 серпня російські поліцейські затримали кримськотатарського активіста Сервера Караметова, який вийшов з плакатом до Верховного суду Криму. Залізничний районний суд Сімферополя визнав винним кримськотатарського активіста за ст. 20.2 КоАП РФ і оштрафував його на 10 тис. руб., а вже 9 серпня, той же суд засудив 76-річного кримськотатарського активіста Сервера Караметова до 10 діб адміністративного арешту за «опір співробітникам поліції».

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів