Ви знаходитесь:

Аксьонов не має наміру йти до Держдуми

Вересень 21, 2016 12:09 0 2346 QirimInfo
Аксенов залишиться в Криму до 2019 року
Як заявив сам Аксьонов, до 2019 року він планує вирішувати кримські питання.

Російський «голова» Криму Сергій Аксьонов, що висувався за партійним списком «Єдиної Росії» в депутати Державної Думи РФ,  не має наміру ставати парламентарієм. Про це він заявив на брифінгу в Сімферополі, передає РІА Крим.

«Ми і до виборів говорили, що я не планую бути депутатом Держдуми і не буду, від мандата відмовляюся», — сказав Аксьонов.

Так званий «голова» Криму відзначив, що питання «прохідного складу списку» кандидатів від «Єдиної Росії» буде вирішувати генеральна рада партії.

«Якщо не помиляюся, в перших числах жовтня остаточно будуть всі списки затверджені. На мій погляд, всі кандидати від Республіки Крим як спискового, так і мажоритарного складу вже, можна вважати, стали депутатами Держдуми», — додав Аксьонов.

Відкидаючи тезу про ймовірне депутатство у Держдумі, Аксьонов зазначив, що «такого завдання ніхто не ставив» і «проти керівників виконавчої влади завдання вирішує президент».

«Це був спосіб підтримки партії. Мені б президент до цього сказав: значить, ти підеш туди. Такого завдання не було. У мене завдання до 2019 року вирішувати кримські питання», — підсумував Аксьонов.

У трьох виборчих округах в Криму лідерами на виборах до Держдуми РФ стали «Єдина Росія», ЛДПР і КПРФ. Так, по округу №19 за «ЄР» проголосували 68,58% виборців, за ЛДПР — 13,2%, за КПРФ — 6,11%, по округу №20 — 74,29%, 10,38% і 5, 24% відповідно, по округу №21 — 75,01%, 10,1 і 5,51% відповідно.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів