Ви знаходитесь:

Аксьонов назвав «алогічною» відмову «уряду» Севастополя подарувати Криму акції Генбанку на 600 млн рублів

Жовтень 21, 2016 18:06 0 1445 QirimInfo
Рішення про безоплатну передачу Криму акцій вартістю 600 млн рублів, прийняте за Меняйла, було скасовано новим складом «уряду» Севастополя.

Сергій Аксьонов назвав "алогічним" розпорядження "уряду" Севастополя скасувати рішення попереднього складу "Законодавчих зборів" про безоплатну передачу "республіці Крим" 25% акцій Генбанка, повідомляють Примечания з посиланням на Інтерфакс.

"З чого раптом в уряду виникає бажання скасувати попереднє рішення, я слабо розумію. Якась спадкоємність повинна бути в кінці кінців. Логіку їхніх дій зрозуміти не можу (...). Не знаю, чим таке рішення викликане. У бізнесі це називається обман, як це називається в такій ситуації — я не знаю", — заявив С. Аксьонов журналістам у Сімферополі в четвер.

За його словами, "уряд" Севастополя з ним рішення не обговорював.

"Коректніше було б зняти трубку і мені подзвонити", — зазначив Аксьонов.

"Рада міністрів" Криму і "уряд" Севастополя у серпні 2015 року увійшли до складу засновників Генбанку, отримавши безкоштовно по 25% у статутному капіталі. У червні 2016 року "губернатор" Севастополя Сергій Меняйло повідомив, що Севастополь вийшов зі складу акціонерів Генбанку, а частка Криму зросла до 50%.

Після відходу Меняйла "уряд" Севастополя під керівництвом Дмитра Овсянникова 6 жовтня скасував рішення попереднього "губернатора". "Влада" Севастополя оцінює вартість акцій у 600 млн рублів і планує їх продати.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів