Ви знаходитесь:

Допомога в адаптації та інтеграції: у Києві створять просвітницький центр для переселенців з Криму

Лютий 12, 2021 11:18 0 736
11 лютого Київський міська рада прийняла рішення про створення комунальної бюджетної установи «Київський міський інформаційно-просвітницький центр «Крим – це Україна» для переселенців з окупованого Криму, які проживають у столиці.

Рішення підтримали 85 депутатів з 120.

Про це повідомляє прес-служба міськради.

Вказується, що Центр займатиметься допомогою в адаптації переселенців, інтеграцією в суспільство, взаємодії з органами влади.

«У столиці є органи, які опікуються внутрішньо переміщеними особами з анексованого Криму та міста Севастополя. Проте, система розгалужена, не зручна, як наслідок – не настільки ефективна. Ми пропонуємо утворення єдиного центру, який акумулюватиме всі функції та забезпечуватиме реалізацію прав та свобод ВПО», — зазначив співавтор проекту рішення, депутат Київради Вадим Васильчук.

Депутати, як повідомляється, вважають, що створення центру сприятиме «відродженню та розвитку української громади Криму, розвитку культури корінних народів України та національних меншин Криму».

«Також ми зможемо долучати інтелектуальний потенціал переселенців з активною громадянською позицією до розвитку громадянського суспільства в столиці», — додав Вадим Васильчук.

Також повідомляється, що цей просвітницький центр «налагоджуватиме взаємодію із громадськими об’єднаннями внутрішньо переміщених осіб з Автономної Республіки Крим та волонтерами».

Нагадаємо, раніше український уряд ухвалив рішення про те, що діти переселенців з Криму можуть бути прийняті в українські дитсадки в першу чергу.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів