Ви знаходитесь:

«Навіть елементарний цитрамон йому не запропонували»: адвокат Авамілева про стан політв'язня Шейхаліева в умовах проведення незаконної «судово-психіатричної експертизи»

Січень 24, 2020 12:28 0 939 QirimInfo
У четвер, 23 січня адвокат Еміне Авамілєва відвідала свого підзахисного, незаконно обвинуваченого РФ в тероризмі, кримського татарина, Шейхаліева Рустема в психіатричній лікарні, де відносно нього окупанти проводять «судово-психіатричну експертизу».

 

«Відвідала в 15-му відділенні стаціонарної судово-психіатричної експертизи ГБУЗ Кримської республіканської клінічної психіатричної лікарні ім. Н.І.Балабанова свого підзахисного Шейхаліева Рустема. Міститься там з 16.01.2020 року, в палаті на чотири особи», - повідомила адвокат.

За її словами, в ніч з 16 на 17 січня Шейхаліев відчув себе дуже погано: в нього були зафіксовані скачки артеріального тиску, сильна нудота. Політв'язень вважає, що організм зазнав стрес: в камерах СІЗО дуже холодно, в 15-му відділенні, навпаки, дуже душно, можливо, що і погодні умови вплинули на його самопочуття.

Адвокат зазначила, що нічого з лікарських препаратів йому запропоновано не було:

«Медичну допомогу в такий складний для його здоров'я момент йому не надали. Навіть елементарний цитрамон, спазмалгон йому не запропонували» - сказала адвокат.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів