Ви знаходитесь:

«Незаконна місіонерська діяльність» Дервішева: для оцінки дій імама «суд» залучив експерта на наступне засідання – адвокат

Січень 23, 2020 10:42 0 1240 QirimInfo
У середу 22 січня, у «Міровому суді» г. Симферополь відбулося засідання по виявленню «незаконної місіонерської діяльності» щодо імама Расіма Дервішева.

 

Адвокат Айдер Азаматов, розповів QirimInfo, що на «судовому засіданні» розглядалися клопотання, які були заявлені сторонами на минулому слуханні - про призначення релігіознавчої експертизи відеофіксації силовиків проведення імамом Дервішевим обряду намаз, виклик свідків сторони захисту, а також розгляд запиту на інформацію щодо реєстрації будівлі у якої проводився вищезгаданий обряд.

«Суддя відмовила в задоволенні клопотання про залучення експерта-релігієзнавця, так як, на думку суду, мною не була надана інформація про експерта. Проте суддя дала згоду на виклик експерта у рамках наступного судового засідання для оцінки дій імама Расима Дервішева», - сказав адвокат.

Представники сторони обвинувачення протестували на клопотання про виклик адвокатом в «суд» свідків проведення обряду намаз, що було кваліфіковано силовиками окупантів, як «незаконна місіонерська діяльність, однак «суддя» задовольнила прохання адвоката.

Наступне засідання призначене на 11:00 29 січня.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів