Ви знаходитесь:

Свідок сторони звинувачення надає недостовірну інформацію, а суддя з прокурором підказують йому як правильно відповідати - 11 засідання по «справі Хізб ут-Тахрір» щодо фігурантів другої Бахчисарайської групи

Січень 16, 2020 14:10 0 776 QirimInfo
У середу, 15 січня в Південному окружному військовому суді м. Ростов-на-Дону було продовжено допит свідка сторони обвинувачення колишнього співробітника СБУ, оперуповноваженого ФСБ окупантів Миколи Артикбаєва у рамках «справи Хізб ут-Тахрір», щодо незаконно обвинувачених РФ в тероризмі кримських татар, фігурантів другої Бахчисарайської групи.

«Це вже 11 судове засідання. Відповіді оперативного співробітника (свідка звинувачення Миколи Артикбаєва - ред.) нас нічим сьогодні не здивували. Це були відповіді із серії - «не пам'ятаю». Коли робили відсилання до його свідчень, що були зафіксовані в протоколі допиту, він починав вигадувати різноманітні історії. Було очевидно, що він намагається викрутитися і надати недостовірну інформацію. Суд і прокурор надавали йому підтримку, підказуючи, як правильно і що потрібно відповідати. Допит буде продовжено 20 січня », - розповіла QirimInfo адвокат Ліля Геміджі.

Вона також зазначила, що усі фігуранти справи з нетерпінням чекають своєї черги задати питання свідку звинувачення Артикбаєву:

«Сервер Мустафаєв ще не закінчив своє опитування у рамках попередніх засідань, в нього найбільша кількість питань».

Адвокат зазначила, що на цьому засіданні пристави і конвойна служба відмовили в проведенні аудіозаписи процесу.

Адвокат додала, що політв'язневі Зекірьяеву так і не було надано медичну допомогу. За її словами, представники ЗМІ зробили фото укусів імовірно комах, які живуть його камері.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів