Ви знаходитесь:

 «Не знаю» та «не пам'ятаю» - оперуповноважений ФСБ окупантів Артикбаев на дев'ятому допиті по «справі Хізб ут-Тахрір»

Січень 14, 2020 17:20 0 560 QirimInfo
У вівторок, 14 січня у Південному окружному військовому суді м. Ростов-на-Дону було продовжено  розгляд кримінальної справи по суті щодо незаконно обвинувачених РФ у тероризмі кримських татар (Друга Бахчисарайська група «справи Хізб ут-Тахрір»).

Дев'ять засідань поспіль учасники процесу допитують свідка сторони обвинувачення, колишнього співробітника СБУ, оперуповноваженого ФСБ, Миколи Артикбаєва повідомляють активісти ГО «Кримська солідарність»

На цьому засіданні політв'язень Мемет Бєлялов заявив недовіру до всього складу суду у зв'язку з тим, що суд допомагає свідку ухилятися від допиту,

Його підтримав політв'язень Сервер Мустафаєв, вказавши у своєму зверненні на нелогічність всього процесу, упередженість та зацікавленість у результаті деяких його учасників.

Політв'язень Ернес Аметов також висловив думку, що суддя допомагає свідку ухилятися від відповідей на запитання учасників процесу.

Суд відхилив заявлену Біляловим недовіру та відвід. Засідання перенесено на середу, 15 січня початок заплановано на 9:30.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів