Ви знаходитесь:

«Гарантій мені не дали, чи будуть мене зупиняти так само при подальшому перетину кордона чи ні»: Алієва повідомила подробиці свого затримання силовиками окупантів.

Січень 14, 2020 09:41 0 495 QirimInfo
У понеділок, 13 січня при перетині адмінкордону до материкової частини України з Криму, силовики окупантів, майже на п'ять годин, затримали дочку політв'язня Мусліма Алієва через формальну присутність її ім’я у федеральній базі розшукуваних осіб МВС РФ.

«Мене привели до кімнати для допиту, де попередили, що це не затримання та не допит, а спроба з'ясувати мету та місце мого візиту. Потім з'явився співробітник, який не представившись, почав задавати питання що не були позв'язані з моєю поїздкою.

Він питав про «Хізб ут-Тахрір», діяльність ГО «Кримська солідарність». Рада я або не рада щодо приєднання Криму до РФ. Я відмовилася відповідати без адвоката. Після цього мене відвезли у відділення поліції м. Армянськ, де я пробула майже чотири години в очікуванні поки мене перевірять по всіх базах.

Ніяких гарантій мені не дали, щодо подальшого перетину: чи будуть мене зупиняти так само чи ні, хоча необхідність перетину надалі є - мені потрібно пройти лікування», - розповіла Гульсум Алієва QirimInfo.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів