Ви знаходитесь:

Політв'язні Куку, Алієв та Сірук поміщені до спецблоку: адвокати вважають такі дії адміністрації СІЗО дозволять фабрикувати негативні характеристики в'язням Кремля

Січень 13, 2020 17:22 0 1518 QirimInfo
Політв'язнів, незаконно звинувачених РФ у тероризмі громадян Украни, Вадима Сірука, Емір-Усеіна Куку та Мусліма Алієва, фігурантів «ялтинської групи» «справі Хізб ут-Тахрір» помістили до спецблоку СІЗО-3 м. Новочеркаськ.

Приводи щодо такого посилення режиму утримання - невідомі, проте, на думку адвокатів, «такі дії адміністрацій ізоляторів набувають постійну та тенденційну форму у різних СІЗО, де утримуються кримські політв'язні».

За словами захисників, такі дії адміністрацій СІЗО дозволяють формувати свідомо негативну характеристику на всіх, хто проходить за статтею 205.5 КК РФ.

Раніше, політв'язнів неодноразово поміщали до спецблоку Ростовського СІЗО-1.

Нагадаємо, 12 листопада 2019 року, в м. Ростов-на-Дону, відбулося заключне судове засідання щодо фігурантів справи «Хізб ут-Тахрір» (ялтинська група), на якому було винесено незаконний вирок у  відношенні шістьох кримських татар мусульман.

Муслім Алієв, Инвер Бекіров, Емір-Усеин Куку, Вадим Сірук, Рефат Алімов, Арсен Джеппаров були засуджені на терміни ув’язнення від 7 до 19 років суворого режиму.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів