Ви знаходитесь:

Дочка політв'язня затримана прикордонниками ФСБ окупантів: вона вже п'ять годин не виходить на зв'язок

Січень 13, 2020 16:54 0 486 QirimInfo
У понеділок, 13 січня на адмінкордоні з Кримом, в районі КПВВ «Каланчак», співробітниками прикордонного управління ФСБ окупантів була затримана активістка ГО «Кримська солідарність», дочка політв'язня Мусліма Алієва - Гульсум Алієва.

За інформацією активістів ГО «Кримська солідарність», співробітники прикордонного управління ФСБ окупантів зупинили для «розмови» Гульсум Алієву та її мати Наджіє Алієву, які прямували до Херсону з метою оформлення медичних документів та  отримання медичної консультації.

Наджіє Алієву відпустили, але Гульсум Алієву через півгодини силовики вивели з «приміщення для допитів» та, посадивши в службову машину, відвезли в «поліцію» м. Армянськ.

«Минуло 4 години з того моменту, як Гульсум Алієву затримали та обмежили її свободу пересування. На даний момент вона все ще перебуває у відділенні поліції. Родичі чекають її у дворі будівлі поліції», - повідомляють активісти.

Незважаючи на припинення кримінального провадження у відношенні до Алієвої,  її дані до сих пір не були виключені з федерального списку екстремістів та терористів.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів