Ви знаходитесь:

Сильні болі через два фурункула: стан здоров'я політв'язня Джеппарова у СІЗО погіршився, медичну допомогу він не отримує

Січень 13, 2020 10:48 0 508 QirimInfo
Політв'язень Арсен Джеппаров відчуває сильні болі через два фурункула, які з'явилися в нього на голови, однак, адміністрація СІЗО м. Шахти РФ ніяк не реагує, не дивлячись на його попередні скарги на стан здоров'я та прохання про надання медичної допомоги.

«Сьогодні мені стало відомо, що у Арсена Джеппарова (фігурант кримінальної справи Хізб ут-Тахрір по так званій Ялтинської групи), який в даний час утримується в СІЗО м. Шахти погіршився стан здоров'я», - повідомив адвокат Айдер Азаматов.

За словами адвоката, адміністрація СІЗО не реагує на ці проблеми, про які неодноразово повідомлялося в письмових і усних заявах Джеппарова і його захисту про надання медичної допомоги.

«Хочу нагадати, що у колишнього військовополоненого ВМС України Юрія Будзила такі фурункули дуже часто з'являлися на шиї і їх постійно доводилося видаляти. Однак у СІЗО Лефортово медики надавали допомогу Юрію Будзило та хірургічне втручання запобігало можливі наслідки з такими шкірними утвореннями. Але чомусь у випадку з Арсеном Джеппарова, допомога йому не надається, а СІЗО не діє, здійснюючи злочин по відношенню до людини, в даному випадку громадянина України - Джеппарова. Готую усі необхідні скарги на бездіяльність керівництва СІЗО, що пов'язане з ненаданням екстреної та кваліфікованої медичної допомоги Арсену. Генеральний консул України у Ростовській області Тарас Малишевський проінформований про дану ситуацію і найближчим часом Арсена повинен відвідати Консул. Захист Джеппарова найближчим часом відвідає його та планує зустрітися з керівництвом СІЗО для вирішення наявної проблеми зі здоров'ям Арсена », - написав адвокат.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів