Ви знаходитесь:

РФ продовжує застосовувати своє антитерористичне законодавство щоб дискримінувати етнічні групи у Криму: Комітет ООН оприлюднив свою оцінку дій країни-окупанта

Січень 11, 2020 10:34 0 1508 QirimInfo
РФ в Криму продовжує застосовувати законодавство та адміністративні заходи, які дискримінують етнічні групи та корінні народи, в тому числі в питаннях громадянства, вивчення української мови, реєстрації релігійних громад та діяльності кримськотатарських органів самоврядування, включаючи Меджліс.

Комітет ООН з ліквідації расової дискримінації оприлюднив свою оцінку дискримінації кримських татар у підконтрольному РФ Криму та виконання нею попередніх рекомендацій Комітету, даних в 2017 роц,і повідомляється на сайті російського антидискримінаційного центру «Меморіал».

Комітет зазначив, що РФ не надала інформації про те, які дії були зроблені для розслідування та притягнення до відповідальності винних у порушенні прав кримських татар, у тому числі насильницьких зникнень, довільних затримань та негуманного поводження. Комітет дійшов висновку, що уряд РФ не виконав попередні рекомендації Комітету.

Експерти Комітету в котре закликали уряд РФ надати Управлінню Верховного комісара з прав людини повний доступ до Криму для моніторингу ситуації з правами людини.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів