Ви знаходитесь:

«Ви розмовляли рідною мовою, тому ми їх відключили»: співробітниця СІЗО вимкнула телефони на побаченні політв'язня Мустафаєва з матір'ю

Грудень 13, 2019 11:27 0 1967 QirimInfo
Венері Мустафаєвої, матері незаконно обвинуваченого РФ в тероризмі, політв'язня, координатора ГО «Кримська солідарність», 29 листопада, на першому побачення з сином, Сервером Мустафаєвим, співробітники СІЗО забороняли розмовляти рідною кримськотатарською мовою.

За словами матері політв’язня, під час побачення перестали працювати телефони, як з'ясувалося потім, через те, що вона розмовляла з сином на рідному кримськотатарською мовою:

«... в ході нашої розмови, телефони чомусь перестали працювати. Ми спробували це виправити, посмикали за дроти, але це не допомогло, ми все одно не чули один одного. Я підійшла до дверей і постукала, на стукіт вийшла жінка. Я звернулася до неї: «Телефони перестали працювати. Нічого не чутно». На мої слова вона відповіла: «Ви розмовляли рідною мовою, тому ми їх відключили». Я сказала їй: «Ви ж мене не попередили про це. Що не можна так розмовляти ». Жінка відповіла: «На двері було написано. Ви повинні були побачити». Сервер також висловив своє обурення з цього приводу: «Чому я не маю права говорити на своїй рідній мові? Я хочу зі своєю матір'ю говорити на своїй рідній мові! ». Жінка вийшла. Зв'язок нам так і не відновили. Ми продовжили говорити кримськотатарською мовою Телефони так і не запрацювали, а ми все ж говорили, на рідній мові», - розповіла вона активістам ГО «Кримська солідарність».

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів