Ви знаходитесь:

Для них важливі тільки інтереси слідства, людина - порожній звук: адвокат про критичний стан здоров'я політв'язня Гафарова

Грудень 06, 2019 11:02 0 627 QirimInfo
Адвокат політв’язня Джеміля Гафарова, Рифат Яхин, опублікував заяву підзахисного «про ігнорування та злочинне ставлення посадових осіб до здоров'я та інвалідності, про тортури системи над його хворим організмом, нефільтруючих нирок та хворого на інфаркт серця».

«Всі заяви та законні вимоги ігноруються! Всім начхати - і прокурору, і ФСВП, і відповідальним медикам пенітенціарної системи, і слідству, і так званої уповноваженої з прав людини! Їм важливо тільки закрити, закатати людину в інтересах слідства! Інше не важливо! Для них важливі тільки інтереси слідства, які підтримуються всією системою! А людина - порожній звук для них! Його права не мають для них ніякого значення! І будь-які закони, які стоять на захисті життя і прав людини, просто ігноруються! Ніби цих законів просто не існує! Важливо тільки те, що людина стала обвинуваченим! І з цього моменту він для них не людина і вони забули про якісь там його права! Вони згадують про нього тільки в двох випадках: коли потрібно провести з ним слідчі дії; і коли потрібно продовжити йому арешт в живій могилі, щоб продовжувати повільно але впевнено заживо ховати його там !!! Навіть у собаки сьогодні більше прав, навіть з псом так не обходяться! За згодою свого підзахисного Гафарова Джеміля Абдуллаевич, що міститься в СІЗО-1 Сімферополя, я публікую його заяви про наплювацьке і злочинне ставлення посадових осіб до його здоров'я та інвалідності, про тортури системи над його хворим організмом, нефільтруючих нирок і хворого на інфаркт серця», - написав адвокат.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів