Ви знаходитесь:

«Слідчий вирішує, хто буде обвинуваченим, а хто - ні»: свідок звинувачення, співробітник ФСБ Артикбаєв, ухилявся від прямих запитань адвокатів на допиті по «справі Хізб ут-Тахрір»

Грудень 04, 2019 11:03 0 672 QirimInfo
Оперуповноважений ФСБ окупантів, свідок сторони звинувачення по кримінальній справі щодо незаконно обвинувачених РФ в тероризмі кримських татар, (друга бахчисарайська група «Хізб ут-Тахрір», Микола Артикбаєв, на питання сторони захисту щодо доказів провини політв'язнів, відповідав «за бажанням».

 

«На питання сторони захисту про методи ідентифікації членів партії« Хізб ут-Тахрір» відповів, що це видно зі сторони», - повідомив адвокат Айдер Азаматов в коментарі для QirimInfo.

За словами, адвоката, Артикбаєв ствердно відповів на питання: «чи проводили обвинувачені конспіративні зібрання та де саме, однак, в подальших відповідях суперечив своїм твердженням, кажучи, що збори проводилися в мечеті, до якої міг потрапити будь-хто.

«У своїх відповідях свідок обвинувачення посилався на якісь оперативні дані, про які ми не знаємо і не дізнаємося ніколи. Також, він говорив про показання свідків, учасників «Хізб ут-Тахрір», - сказав адвокат

На питання адвоката, чому ці люди не сидять на лаві підсудних, відповів - «Слідчий вирішує, хто буде обвинуваченим, а хто ні».

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів