Ви знаходитесь:

Комітет Генасамблеї ООН ухвалив проект резолюції про захист прав людини в Криму

Листопад 14, 2019 20:43 0 1572
14 листопада Третій комітет Генасамблеї ООН ухвалив проект резолюції про захист прав людини в Криму в умовах російської окупації.

Про це повідомляє прес-служба Представництва України в ООН.

Головними положеннями резолюції, співавторами якої стали 38 держав, є: засудження масових затримань активістів та правозахисників, зокрема представників громадського об'єднання «Кримська солідарність», призов кримчан до російської армії. Так само резолюція закликає припинити переслідування і звільнити людей, затриманих за висловлення думки, в тому числі про анексію Криму, негайно звільнити всіх незаконно затриманих громадян України та забезпечити їх повернення на Батьківщину.

Крім того, резолюція закликає світову спільноту «продовжити в рамках міжнародної адвокації засудження порушень РФ прав людини в Криму як на двосторонньому, так і на багатосторонньому рівнях».

Нет описания фото.

За таке рішення проголосували 67 членів комітету, проти - 23.

«Проти» очікувано проголосували Білорусь, Казахстан, Зімбабве, Китай, Російська Федерація та інші. Підтримали резолюцію такі країни як США, Канада, Нідерланди, Німеччина, Італія, Туреччина, Польща та інші.

Резолюція набуде чинності після її прийняття Генеральною Асамблеєю ООН в грудні.

Нет описания фото.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів