Ви знаходитесь:

Футболка з серії #чекаємоВдома: на підтримку політв'язнів окупованого РФ Криму

Липень 17, 2019 10:25 0 5009 QirimInfo
Футболка з серії #чекаємоВдома – це не просто трішечки ближчий Крим з його гострим перцем, гранатом з південного берегу і солодким інжиром, який росте понад кримськими серпантинами.

Це також перераховані кошти для підтримки родин політв'язнів (допомога з медикаментами, яких страшенно не вистачає в Криму, з лікуванням за межами Криму, з оплатою роботи психологів із дітьми, які стали свідками жорстоких затримань своїх батьків). 

Разом із "Regata Club" ми зробили цю лінійку футболок на підтримку наших політв'язнів в окупованому РФ Криму (Замовити футболку можна за посиланням ТУТ), бо...

 
 

 

...5 років окупації – це...

  • понад 200 людей, які стали жертвами кримінального переслідування за політичними, релігійними та соціальними мотивами;
  • майже 500 незаконних затримань;
  • понад 300 незаконних обшуків із попсованим і знищеним майном.

Ці люди перебувають в нелюдських умовах ув'язнення. Вони мають дуже лімітований доступ до світу – 1-2 дзвінки додому на тиждень.

 

Жодних новин, жодних контактів, окрім нечастих зустрічей із адвокатами. І для них дуже важливо розуміти, що на них чекають не лише їхні рідні і близькі – вони мають знати, що вся Україна чекає на них. 

 

Просто зараз щонайменше 113 осіб перебувають в ув'язненні за свою політичну, громадську та релігійну позиції. І ми можемо цьому зарадити. Трішечки, але можемо.

 

 

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів