Ви знаходитесь:

Правозахисна організація КримСОС висловлює подяку Її Високоповажності Послу США в Україні Марі Йованович, яка 20 травня 2019 року завершує свою дипломатичну каденцію в Києві

Травень 20, 2019 18:59 0 1017 QirimInfo
Сполучені Штати Америки залишаються одним з найбільш лояльних і відданих друзів України, її союзником і партнером. В цьому, безумовно, велика заслуга Її Високоповажності Марі Йовановіч.  

Ми хотіли б подякувати Її Високоповажності за відданість суверенітету та територіальній цілісності України; за невтомні зусилля, спрямовані на поліпшення ситуації з правами людини в окупованому Криму, шляхом підтримки правозахисників або інформування урядів держав; за підтримку громадського сектора, який займається питаннями окупованого Криму; за збереження діючих та впровадження нових санкцій проти державних акторів, фізичних і юридичних осіб, які брали участь в окупації Криму або порушують права людини на території окупованого Криму.

Посольство США в Україні під час Вашої служби було надійним партнером, завжди готовим надати допомогу, коли це необхідно.

З повагою та вдячністю,

КримСОС

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів