Ви знаходитесь:

У справі політв'язня Бекірова так зване слідство представило результати 3-х експертиз

Травень 08, 2019 10:40 0 1531
В окупованому Криму де-факто слідчі заявили, що за результатами біологічної експертизи, біологічна маса кримськотатарського активіста Едема Бекірова була виявлена на скотчі, яким були обмотані боєприпаси, і мотузці, яка фіксувала рюкзак. За версією «слідства» усе це нібито належало політв'язневі.

Донька Бекірова повідомила, що зразки біологічної маси Бекірова взяли ще у перший день до офіційного оголошення про затримання, без дотримання процесуальної процедури, насильно, без присутності адвоката і понятих.

Всього проводилося три експертизи, їхні результати були оприлюднені під час так званого судового засідання, яке відбулося 7 травня.

На своїй фейсбук-сторінці донька політв'язня Елеонора Бекірова написала, що були проведені судово-біологічна, психіатрична, а також судово-балістична і вибухотехнічна експертизи. За результатами психіатричної експертизи Бекіров був визнаний осудним, а з результатами двох інших захист не згоден.

«Балістична (вибухотехнічна) і біологічна щодо того, чи є на вилучених боєприпасах і вибухових речовинах відбитки мого батька та прихованого свідка (Меметова), встановили, що біологічна маса їх обох там присутня. А предмети дійсно є вибухонебезпечними», – зазначила донька політв'язня. 

Вона також повідомила, що біологічна маса була нібито виявлена на скотчі, яким були обмотані боєприпаси і мотузка, яка фіксувала рюкзак, у якому це виявили. За версією слідства патрони і вибухові матеріали нібито належать Едему Бекірову.

Нагадаємо, що Едема Бекірова, кримськотатарського активіста, окупаційна влада підозрює у скоєнні злочину за ч. 2 ст. 222 і ч. 2 ст. 221.1 КК РФ (зберігання і передача вибухових речовин і боєприпасів) – нібито Бекіров розповсюджував і транспортував понад 10 кг тротилу і 190 бойових патронів. 26 квітня «Верховний суд» окупованого Криму відхилив апеляційну скаргу захисту політв'язня Едема Бекірова і залишив чинним рішення суду першої інстанції без змін. Відтак, запобіжний захід Бекірова лишається таким самим.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів