Ви знаходитесь:

Не з'явилися до суду: свідки обвинувачення ялтинської групи «Хізб ут-Тахрір» нібито побоювалися за свої життя

Квітень 26, 2019 14:54 0 1007
У п'ятницю 26 квітня вкотре зірвався допит свідків сторони обвинувачення по ялтинській групі «справи Хізб ут-Тахрір» у Північно-Кавказькому окружному воєнному суді в Ростові-на-Дону.

Під час засідання з'ясувалося, що «свідки обвинувачення не з'явилися до суду. Причини неявки суду невідомі. Таємні свідки обвинувачення – Мехметов, Старовой і Ібрагімов, допит яких разом із іншими свідками було заплановано на сьогоднішнє засідання, також не з'явилися до суду», – повідомляють активісти «Кримської солідарності».

За словами прокурова всі «свідки обвинувачення побоюються за свої життя, адже підсудні нібито можуть становити для них загрозу».

Наприклад, свідок Ібрагімов є співробітником «Центру Е» (центру протидії екстремізму). Раніше він так само відмовлявся брати участь у засіданнях і під різними приводами не з'являвся до суду, а свідок Старовой, за словами того ж прокурора, виїхав з території РФ, остерігаючись погроз від підсудних.

Менше з тим, свідків обвинувачення викликали на наступне засідання, призначене на 17 травня.

Через те, що свідки не з'явилися, почалося слухання про продовження запобіжного заходу підсудним. Суд ухвалив рішення про подовження запобіжного заходу підсудним у вигляді утримання під вартою до 18 серпня 2019 року.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів