Ви знаходитесь:

Апеляцію відхилено: «Верховний суд» Криму залишив Бекірова в ув'язненні

Квітень 26, 2019 11:38 0 2882
«Верховний суд» окупованого Криму відхилив апеляційну скаргу захисту політв'язня Едема Бекірова і залишив чинним рішення суду першої інстанції без змін. Відтак, запобіжний захід Бекірова лишається таким самим.

Про це повідомляє «Кримська солідарність»

Судове засідання відбувалося у відкритому режимі.

Едем Бекіров і адвокат Іслям Веліляєв брали участь у слуханні через відеозв'язок із СІЗО в Сімферополі.
На судовому засіданні захист заявив про серйозне погіршення здоров'я Едема Бекірова. До того ж, Веліляєв відзначив, що у СІЗО створюються умови, за яких підсудному не можуть навіть передати тестер для перевікри рівня цукру в крові. Ті захворювання, які є у Бекірова, перешкоджають його утриманню в умовах слідчого ізолятора.
«Прокуратура заявляє, що умови утримання Бекірова – хороші, втім це не відповідає дійсності», – повідомив адвокат.
Через це захист подавав клопотання про зміну запобіжного заходу на домашній арешт, враховуючи важкий стан здоров'я і фактичну відсутність обвинувачення.
Едем Бекіров зі свого боку заявив, що у випадку зміни йому запобіжного заходу, він не може становити жодної загрози.


Як мені довести, що я – хворий? Чи мені просто померти? Яку я, інвалід першої групи, можу становити загрозу?

Також політв'язень просив суд покласти його до лікарні, а вже затим проводити усі необхідні слідчі процедури, адже у санчастині, де він зараз утримується, немає умов для лікування його захворювань.
Адвокат політв'язня додав, що де-факто прокурор заявив про проведення слідчих заходів, втім за час перебування Бекірова у СІЗО, жодних слідчих дій не проводилося.

Едем Бекіров має інвалідність першої групи, цукровий діабет і ампутована нога, а також 4 шунти у серці. Окупаційна влада підозрює його у скоєнні злочину за ч. 2 ст. 222 і ч. 2 ст. 221.1 КК РФ (зберігання і передача вибухових речовин і боєприпасів).

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів