Ви знаходитесь:

КПВВ «Каланчак»: затриманий кримськотатарський активіст

Квітень 17, 2019 09:04 0 497
17 квітня о 12-й ночі на КПВВ «Каланчак» було затримано мешканця мікрорайону Кам'янка Сімферопольського району Раїма Халіловича Айвазова.

За повідомленням «Кримської солідарності», Айвазов не виходив на зв'язок з 3-ї ранку. Дружина зниклого отримала останню смс від чоловіка вночі. Айвазов сповістив, що його затримали і не пускають далі, оскільки очікують приїзду нібито «людини для бесіди».

Причини затримання поки невідомі.

Родичі затриманого Айвазова подзвонили на гарячу лінію ФСБ і гарячу лінію прикордонної служби ФСБ, де їм відмовили у наданні інформації, а також заявили, що отримати дані про затриманого можливо у Сімферополі в де-факто Прикордонному управлінні по Республіці Крим ФСБ (вул. Федотова). Після цього сім'я затриманого Раїма Айвазова приїхала у Сімферополь, за вказаною співробітниками прикордонної служби адресою, де їм також не надали жодної інформації.

Рідні залишили заяву про викрадення людини на кордоні на гарячій лінії 102. Також дружина зниклого Раїма Айвазова зателефонувала в де-факто прокуратуру РК. Заяву прийняв черговий прокурор Моісеєва Н. В..

Станом на 11:40 Айвазов не перетнув кордон. На його пошуки до КПВВ виїжджають родичі і друзі.

О 13:15 родичі у супроводі адвоката виїхали до Сімферополя для звернення у «правоохоронні органи».

Відомо, що він займався організацією передач політв'язням у Ростов-на-Дону.

Оновлюється...

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів