Ви знаходитесь:

Еміль Курбедінов отримав премію Front Line Defenders для правозахисників в небезпеці

Травень 26, 2017 11:19 0 3326 QirimInfo
Урочиста церемонія відбулася в Дубліні.

Відомий кримський адвокат Еміль Курбедінов отримав премію Front Line Defenders для правозахисників в небезпеці 2017. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив адвокат Едем Семедляєв.

«Я, мої колеги і наші підзахисні усвідомлюємо, що в будь-якому випадку кримінальні справи закінчаться обвинувальним вироком, але ми вважаємо, що не програли жодної справи, так як ми оцінюємо такі справи не за вироками, а по тому, як поводяться переслідувані люди , ті, які знаходяться в тюрмах і під арештом. Всі вони є прикладом мужності, не відступають від своєї позиції і не здаються», – сказав Еміль Курбедінов.

Правозахисник заявив про необхідність мирної боротьби за права людини.

«Ця премія важлива для мене особисто і для всього правозахисного співтовариства Криму і людей, яких переслідують. Це дозволить звернути увагу світової спільноти на порушення прав людини в Криму і, не дасть Криму зникнути з міжнародного порядку. Це дає нам не тільки символічну захист, але і дозволяє жертвам порушень знати, що вони не забуті», – додав адвокат.

Відео нагородження зі сторінки Macha Chichtchenkova:

Директор Front Line Defenders Андрю Андерсон на церемонії вручення премії зазначив, що світова спільнота переживає «похмурі часи».

«Дозвольте мені сказати від себе, що не дивлячись на розгорнуту в Криму трагедію в останні три роки з моменту російської окупації, Еміль є надихаючим прикладом. Те, що Еміль продовжує захищати права людини в місці, яке було у великій мірі покинуто міжнародною спільнотою, де не дотримується верховенства права і де відбуваються викрадення і ще гірші злочини, показує виняткову самовідданість і вірність принципам», – сказав Андерсон.

Нагадаємо, адвокат Еміль Курбедінов став фіналістом щорічної міжнародної премії «Front Line Defenders для правозахисників в небезпеці 2017».

Щорічна премія Front Line Defenders для правозахисників в небезпеці була заснована в 2005 році, щоб вшанувати працю правозахисників, які, не вдаючись до насильства, відважно вносять видатний внесок в просування і захист прав інших людей, часто з великим ризиком для себе.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів