Ви знаходитесь:

МЗС України вимагає від РФ звільнити заарештованих кримських татар

Жовтень 14, 2016 13:56 0 2507 QirimInfo
Заява МЗС України у зв’язку з продовженням безпідставних затримань російською окупаційною владою кримських татар
У Міністерстві закордонних справ вважають, що їх затримали безпідставно.

Міністерство закордонних справ України висловило протест у зв'язку з обшуками в будинках кримських татар 12 жовтня в окупованому Криму та арештом п'яти громадян України, кримськотатарських активістів Теймура і Узеіра Абдуллаєва, Айдера Саледінова, Еміля Джемадінова і Рустема Ісмаїлова. Відповідну заяву відомство опублікувало на своєму сайті.

У Міністерстві впевнені, що за аналогією з попередніми резонансними випадками, офіційною їх затримали через безпідставні звинувачення в терористичній діяльності.

"Переконані, що спроби держави-окупанта приховати власне свавілля і нехтування правами людини за ширмою "боротьби з тероризмом або екстремізмом" вже давно нікого не вводять в оману. Діючи такими методами, Росія власноруч насаджує терор на захопленій в результаті збройної агресії української території, сіє там страх і безправ'я, грубо порушує базові норми міжнародного права, демократичні права і свободи", – заявили в МЗС.

МЗС вимагає звільнити п'ятьох заарештованих 13 жовтня кримських татар, а також інших громадян України, які утримуються в РФ.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів