Ви знаходитесь:

Правозахисники закликають підтримати українських політв'язнів особистими листами

Вересень 03, 2015 17:26 0 1562 QirimInfo
Харківська правозахисна група надала адреси, за якими можна відправляти кореспонденцію українським в'язням совісті.

Харківська правозахисна група (ХПГ) закликала всіх, кому небайдужа доля українських політв'язнів, висловити їм слова підтримки, написавши листи в місця їх ув’язнення. Кожен лист нагадає жертвам злочинного режиму, що вони не забуті, що весь світ стежить за їх долею і бажає їм якнайшвидшого звільнення.

«Пам'ятайте, що кожен лист буде перевірятися. Против слів підтримки, розповідей про вашу родину або життя заперечень не буде, а от виклад політичної позиції можуть не пройти», — написано на сайті ХПГ.

Тим, хто не знає, що написати ув’язненим, правозахисники пропонують просто побажати їм здоров'я, мужності, терпіння і підбадьорити їх словами надії на швидке звільнення.

Відправляти листи можна за такими адресами:

Олегу Сенцову

Россия, 344082, г. Ростов-на-Дону, а/я 2710, Сенцову Олегу Геннадьевичу, 1976 г.р.

Олександру Кольченко

Россия, 344082, г. Ростов-на-Дону, а/я 2710, Кольченко Александру Александровичу, 1989 г.р.

Геннадію Афанасьєву

Геннадія скоро перевезуть з Ростова-на-Дону, тому до появи нової адреси писати йому можна за допомогою зручної форми на сайті «Комітету солідарності». Цю форму можна також використовувати для відправки листів іншим ув'язненим у справі Сенцова-Кольченко, але зважайте, що «Комітет» може не витримати навантаження. До того ж, написаний від руки лист завжди приємніше читати.

Надії Савченко

Є інформація, що адміністрація в'язниці відмовляється передавати листи Надії. У листів російською і без будь-якої української символіки найбільш високі шанси дійти до неї.

Россия, Ростовская обл., г. Новочеркасск, ул Украинская, д.1, ПКУ СИЗО-3 346408, Савченко Надежде Викторовне.

Сергію Літвінову

Россия, 344022 г. Ростов-на-Дону, ул. Максима Горького, 219, СИЗО-1 ГУФСИН России по Ростовской области, Литвинову Сергею Николаевичу.

Юрію Солошенко

Россия, 127055, Москва, ул. Новослободская, д. 45, ФКУ СИЗО-2 УФСИН России по г. Москве, Солошенко Юрий Данилович.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів