Ви знаходитесь:

Експерти: у Криму падають зарплати і не вистачає лікарів

Серпень 13, 2015 17:56 0 1738 QirimInfo
За заявами фахівців, найбільш гострий дефіцит медиків спостерігається в Євпаторії, а зарплати докторів скоротилися вдвічі.

Дефіцит бюджету системи охорони здоров'я в Криму становить 10 мільярдів. Про це заявив експерт проекту «Free Crimea» Роман Остапчук на прес-конференції в Києві, повідомляє QirimInfo.

«Бюджет складає 28 млрд рублів, але він складений з дефіцитом в 10 мільярдів. Також є проблема укомплектування лікарень медиками. Якщо в Сімферополі лікарні укомплектовані на 80%, то в Євпаторії дефіцит лікарів становить 75% », - сказав Остапчук.

Падіння зарплат медиків на півострові підтвердив ідеолог проекту «Free Crimea» Тарас Березовець.

«Спочатку ставки були істотно підвищені - 35-37 тисяч рублів для лікаря вищої категорії, 12 - 15 тисяч для молодшого медичного персоналу. Через скорочення кількості медичних установ є проблеми. Штучно скорочують людям число годин роботи, і озвучені цифри існують тільки на папері, в реальності зарплата стала в два рази менше», - завив експерт.

За словами представника «Групи захисту прав пацієнтів» Валентини Очеретенко, обіцяні докторам золоті гори і пільги себе не виправдали. «У Севастополі назріває масове звільнення лікарів», - спрогнозувала Очеретенко.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів