Ви знаходитесь:

У центрі Києва голодує кримчанин

Червень 10, 2015 16:20 0 2633 Ян Дніпровський, QirimInfo
У самому центрі Києва, під стелою Незалежності голодує кримчанин Сервер Абібуллаєв. Таким відчайдушним способом він намагається звернути увагу на свою проблему - йому ніде жити

У грудні 2013 року Абібуллаєв покинув Бахчисарай. Взяв квиток до Києва, в один кінець. Відразу приєднався до протестуючих на Майдані, брав участь у вуличних зіткненнях з Беркутом. Отримав поранення осколком гранати, проходив тривале лікування і реабілітацію. Після анексії Криму вирішив залишитися в Києві.

Деякий час Сервер Абібуллаєв прожив у приватному гуртожитку в селищі Велика Димерка під Києвом. «Я був туди направлений департаментом соцзахисту. Я зрадів, що от, держава піклується про майданівців ... Я інвалід, мене відвезли на машині, допомогли, я був дуже вдячний », - згадує він.

З часом, за словами Абібуллаєва, він вступив у конфлікт з власником гуртожитку. Тоді кримчанин зібрав всі документи - паспорт, довідку переселенця, посвідчення інваліда і повернувся до столиці. Він вирішив: якщо йому запропонують нове місце проживання, він погодиться лише за умови надання гарантій, що подібна ситуація не повториться.

Вже десятий день Сервер Абібуллаєв голодує на Майдані. Говорити йому важко, і стан щодня погіршується. Перебувати в такому положенні для інваліда другої групи вкрай небезпечно.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів