Ви знаходитесь:

«Суд» в Криму відхилив скаргу адвоката Полозова на недопуск до захисту Рефата Чубарова

Червень 26, 2020 14:52 0 526 Qiriminfo
Підконтрольний Росії Київський районний суд Сімферополя припинив провадження за скаргою адвоката Миколи Полозова на недопуск його до захисту голови Меджлісу кримськотатарського народу Рефата Чубарова.

Про це адвокат повідомив QirimInfo.

За словами Полозова, Київський районний суд допустив тяганину, оскільки скарга була подана ще в квітні 2020 року, а в цей час слідство стосовно Чубарова тривало.

«Суддя Кузнєцова прийняла рішення сьогодні, що провадження за скаргою необхідно припинити в зв'язку з тим, що розслідування завершено, справа перебуває в суді першої інстанції (Верховному суді Республіки Крим), і саме цей суд повинен приймати будь-які подальші рішення щодо допуску або недопуску мене до справи. Кажучи простими словами, Київський районний суд затягнув розгляд скарги на стільки, що це питання процесуально стало неактуальним», — повідомив Микола Полозов.

Також, за словами адвоката, було важливо отримати це рішення, щоб згодом пред'явити його в підконтрольному РФ Верховному суду Криму як доказ того, що захист оскаржив незаконну постанову слідчого про недопуск до захисту Чубарова.

Раніше суддя підконтрольного Росії Верховного суду Криму Сергій Погребняк заявив самовідвід у кримінальній справі проти голови Меджлісу кримськотатарського народу Рефата Чубарова.

Нагадаємо, в березні 2020 року окупаційна влада Криму порушила кримінальну справу стосовно голови меджлісу кримськотатарського народу Рефата Чубарова за організацію «масових заворушень» 26 лютого 2014 року.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів