Ви знаходитесь:

«Ми туди нікого не кликали»: секретар РНБО заявив, що в Криму мають проживати громадяни України

Квітень 07, 2021 15:06 0 807
Секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов вважає, що в Криму після деокупації мають проживати громадяни України.

Про це він заявив в інтерв’ю виданню LB.ua відповідаючи на запитання, що українській владі робити з «щонайменше півмільйона громадян РФ, які переїхали після окупації в Крим» і які ніколи не були громадянами України.

«Там мають бути громадяни України. Крим – наша територія. Ми туди нікого не кликали. Їхати туди вони самі вирішували на свій страх і ризик», — сказав Олексій Данілов.

Також він вказав на проблему конфіскації майна у громадян України на окупованих територіях 

«На підставі якихось “законів” земля, майно, бізнес українців перестали бути у їхній власності? На прикладі моєї родини: уся наша нерухомість в Луганській області конфіскована. На підставі чого, скажіть, будь ласка?», — сказав секретар РНБО.

Раніше низка українських високопосадовців уже висловили свої думки стосовно долі громадян РФ, яких Росія незаконно переселяє в окупований Крим.

Так, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков заявляв, що громадяни Росії, які прибули на окуповані території України нелегальним шляхом, після деокупації повинні будуть покинути країну. 

Представник Президента України в Автономній Республіці Крим Антон Кориневич також заявляв, зо громадяни РФ, які незаконно потрапили в Крим, матимуть його залишити після деокупації.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів